15.6" Touch Screen Display Panel B156HAK03.0 Digitizer LCD Display FHD
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : AUO
Model Number : B156HAK03.0
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5
Price : USD23/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 3000pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 40pcs/box
Resolution : 1920x1080
Connector : EDP 40pin
Surface : Matte&Glossy
Condition : NEW, Grade A
Stock : Hongkong
Touch Panel : PCAP, On-Cell
Contact Now
Size 15.6inch On-Cell Touch Screen
Grade Original New Grade A
Surface Matte
Resolution 1920x1080
Bracket posiotion Face mounting holes (8 pcs) on up down slugs
Model B156HAK03.0
Packing 40pcs per carton
Signal Interface EDP 40pin