10.1 Inch LCD Touch Screen Panel B101AW02 V.3 1024*600 LVDS 40 Pin
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : AUO
Model Number : B101AW02 V.3
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5pieces
Price : USD21/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 2000pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 50pcs/box
Resolution : 1024*600
Connector : LVDS 40pin
Surface : Glossy & Matte
Conditon : NEW , Grade A
Stock : Hongkong & Shenzhen
Bracket position : Left right
Contact Now
AUO 10.1 inch B101AW02 V.3 with touch panel 1024*600 LVDS 40pin original new
Size 10.1 inch slim with touch display
Grade Original New Grade A
Surface Glare & Matte
Resolution 1024*600
Brand AUO
Model B101AW02 V.3
Packing 50pcs per carton
Signal Interface LVDS 40pin